IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA



Kia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.



ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.



Камера! Мотор! Знято!

Камера! Мотор! Знято!

«Олекса Довбуш»

Радянський кольоровий художній фільм, знятий режисером Віктором Івановим на київській кіностудії імені О. Довженка в 1959 році.Картина розповідає про одного з найвідоміших українських борців за свободу – Олексу Довбуша. Він і його опришки довго наганяли страх та сіяли паніку серед поміщиків на території Карпатських гір. Постать Олекси Довбуша вирізняється від звичайних розбійників вже самим фактом складення ним маніфестів та відозв до народу і шляхтичів. Ім'я гуцульського Робін Гуда збереглося не лише в історичних документах, але й у народній пам’яті у вигляді численних пісень. Зокрема, пісня «Ой попід гай зелененький» про Олексу Довбуша належить до найбільш шанованих на Гуцульщині та вважається одним із гімнів українських горян.Основні зйомки проходили у селищі Верховина, в селі Криворівня та їх околицях, а також –  у Львові. 

 «Тіні забутих предків»

Український художній фільм режисера Сергія Параджанова, відзнятий у 1964 році на кіностудії «Київська кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка", екранізація однойменної повісті Михайла Коцюбинського. Зйомки фільму здійснювалися у справжніх гуцульських хатах та околицях села Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області. Саме тут Михайло Коцюбинський написав свою повість. Він закохався в Карпати в 1910-му. Параджанов — у 1963-му.Гуцульщина і Коцюбинський дали українській літературі виняткову повість. Гуцульщина і Параджанов народили цю «правдиву казку гір» вдруге — як знаковий для українського кіно фільм. «Тіні забутих предків» отримали 39 міжнародних нагород, 28 призів на кінофестивалях (із них – 24 гран-прі) у двадцять одній країні.

 «Вій»

Художній фільм, знятий у 1967 році в СРСР за повістю М.В.Гоголя. Один з лідерів радянського кінопрокату 1968 року (32,6 млн. глядачів). Багаторазово згадується як єдиний радянський фільм жахів. У 1970-х роках фільм був куплений для зарубіжного прокату в США, Аргентині, Фінляндії та Франції.Зйомки проходили в Богородчанському районі Івано-Франківської області, в дерев'яній козацькій Церкві святого Георгія (Святого Юра) (1745), збудованій без єдиного цвяха, також у селищі Седнів, Чернігівської області та Єлецькому монастирі Чернігова. Ряд сцен знімався в дерев'яній церкві Пресвятої Богородиці села Горохолин Ліс Богородчанського району.

 «Відвага»

У 1970 році в Івано-Франківську знімали фільм про війну, що розповідав про радянських підпільників, які відчайдушно боролися з німцями. Сюжет фільму розгортається під Вінницею. Велика кількість сцен відбувається на вокзалі. Саме це й змусило знімальну групу шукати місце, яке можна облаштувати під залізничну станцію 40-х років. Ось так Івано-Франківськ і перетворився на Козятин 1942 року.Реквізитори знайшли величезну кількість комплектів німецької військової форми, в яку переодягнули близько сотні акторів. І ці всі люди гуляли пероном і привокзальною площею, там же обідали в ресторані, сиділи в залах очікування, тобто всіляко «вживалися в образ».І ось у розпал зйомок до Франківська прибув потяг із Москви. Гості були не в курсі, що відбувається на вокзалі, відповідно побаченим були шоковані. Уявіть собі: на рейках димлять старі паровози, всюди німецькі вивіски, а пероном ходять есесівці з собаками та поліцаями. Дехто з москвичів чув, що в Західній Україні антирадянські настрої, але щоб аж так!Старожили кажуть, що бідолашні пасажири забарикадували двері вагонів і не виходили доти, поки до них не прийшов звичайний радянський міліціонер і не запевнив, що це кіно, а не бліцкриг.

 «Останній москаль»

Український комедійний телесеріал, створений Миколою Куциком і Оленою Васильєвою. Прем'єра відбулась на телеканалі «1+1» 14 квітня 2015 року. Головні ролі в проекті, режисером якого виступив Семен Горов, зіграли Ігор Скрипко, Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Назар Задніпровський і Галина Безрук.За сюжетом молодий юнак Валера, батько якого переховується від російського слідства та мафії, шукає притулку у свого дядька Івана, що живе в маленькому гуцульському селі Великі Вуйки в Україні. Знімання розпочалися влітку 2014 року і проходили у Києві та в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові. Також деякі кадри були зняті у Верховині та Ворохті.

 «Політ золотої мушки»

Український комедійно-драматичний фільм, знятий Іваном Кравчишиним за мотивами збірки оповідань «Бурачковицькі хроніки» Богдана Волошина. Стрічка у трьох новелах розповідає про жителів села Бурачковичі в Західній Україні, які опиняються в різних комічних ситуаціях. Зйомки проходили на хуторі Великий Ходак в Івано-Франківській області, окремі кадри були відзняті в Добромилі Львівської області. До зйомок фільму було залучено непрофесійних акторів із театрів Львова, Тернополя та Івано-Франківська, а масовку режисер Іван Кравчишин набрав із місцевих жителів тих сіл, де відбувалися зйомки.

 «Гра с присмаком вічності»

Короткометражна драма-трилер. Над фільмом працювали двоє молодих івано-франківських режисерів: Роман Кишакевич та Віталій Гиляка. Сценарій Віталій написав за одну ніч, а редагувати його допомагав франківський письменник Богдан Галюк. Віталій та Роман провели кастинг, щоб підібрати відповідних акторів. У фільмі четверо головних героїв: дві дівчини та двоє хлопців. Режисери планують презентувати фільм не лише в кінотеатрах України, а ще й на українських фестивалях.

 «Сторожова застава» 

Пригодницьке фентезі про перших українських супергероїв, за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Це історія про те, як сучасний школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешком Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитичем і разом з ними стає на захист Сторожової застави від половців. Вітя б'ється з міфічними героями, бореться зі своїм страхом і набуває мужності.У пошуках відповідної локації знімальна група вирушила знімати в Карпати, на скелі Олекси Довбуша. Окрім Карпат зйомки пройдуть в Коростишівському кар'єрі, Тетерівському коші, в Бучі, а також на натурному майданчику студії FILM.UA, де спеціально для створення кінокартини були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави. Прем'єра кінострічки запланована на кінець 2016 року. Фільм розрахований на широку сімейну аудиторію.

 Христина Михайлович










ПОШУК ПО ДАТІ