IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGA

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

Івано-Франківськ – місто для бізнесу. Рейтинги та досягнення міста

Для кожної людини рідне місто, в якому ми народилися,  працюємо, у якому проходить наше життя, – найкращеВ даний час у Івано-Франківську проживає понад чверть мільйона мешканців. У сьогоднішньому глобалізованому світі час не стоїть на місці, тому, яким же є місто Франкове порівняно з іншими обласними центрами України, чи йде воно в ногу з часом, чи не загубилося на периферії суспільного розвитку і яким може стати завтра? Ми маємо слушну нагоду поспілкуватися з Оленою Блінніковою, очільником Головного управління статистики в Івано-Франківській області, установи, яка володіє багатогранною інформацією щодо показників розвитку економіки та соціальної сфери як  регіону, його територіальних складових, так і країни в цілому. Олена Бліннікова є постійним членом робочої групи облдержадміністрації з підготовки програми соціально-економічного та культурного розвитку областіщо визначає наш подальший поступ вперед, а це і підвищення рівня та якості життя населення, конкурентоспроможності сфери виробництва та послуг, ефективності управління життєдіяльністю. 

НАША АМБІЦІЯ - ФОРМУВАТИ МАЙБУТНЄ

«Молоді люди ідуть звідси, і якщо ми не придумаємо якісь стримуючі фактори і не запропонуємо їм, як реалізувати себе на місці, то будемо ще більше відставати в розвитку від інших міст» - Юрій ФИЛЮК, підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто» про нові проекти на міжнародному рівні та перспективи Івано-Франківська.

ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Керівник консалтингової компанії

Керівник консалтингової компанії

"Еномі Консалтінг" успішно працює на ринку з 2006 року. За цей час нам вдалось сформувати команду професіоналів та досягнути високої якості послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Мета нашої компанії - консалтингова підтримка та аутсорсинг бізнес-процесів українських та іноземних компаній, які провадять бізнес на території України, а також надання вичерпних експертних порад фізичним та юридичним особам у фінансовій сфері для збереження та примноження їх коштів.

Наші спеціалісти - це дипломовані спеціалісти високої кваліфікації з суттєвим досвідом роботи, які володіють широкими знаннями в банківській, страховій та юридичній сферах, що дає змогу вирішити Ваші будь-які проблеми.

Наша компанія практикує комплексний підхід до обслуговування клієнтів, що супроводжується наданням консультацій наступними спеціалістами - юристами, аудиторами, спеціалістами банківської та страхової сфер. При цьому завжди застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти мають досвід у реєстрації представництв іноземних компаній на території України, приймали участь у реєстрації дочірніх підприємств іноземних компаній.

На сьогоднішній день серед наших клієнтів найбільшим попитом користуються послуги:
- юридичний консалтинг та аутсорсинг, який відповідає на питання як розпочати бізнес в Україні, як забезпечити ефективне функціонування на початку діяльності. Сюди включаються такі важливі питання як інвестиції, податки, корпоративні відносини, внутрішні юридично-господарські питання бізнесу, зовнішні публічно-правові та цивільно-правові відносини.
- банківський консалтинг та супровід – це унікальна послуга на ринку України, яка відносить співпрацю з банківськими установами на новий рівень, створює нову культуру спілкування при встановлені взаємовигідних відносин з банками.
Використання банківського консалтингу юридичними та фізичними особами дає можливість:
- запобігти фінансовим втратам;
- суттєво заощадити час при спілкуванні з банками;
- отримати фахову консультацію по усіх банківських продуктах;
- оперативно вирішувати конфліктні ситуації.
Окрім того дана послуга допоможе Вам заощадити на банківському обслуговуванні та створити систему одержання додаткового доходу від обігових коштів.
.
- страховий консалтинг та аутсорсинг - дає змогу отримати впевненість у страхових виплатах та придбати унікальні страхові продукти для Вашого бізнесу.

Також ми якісно вирішуємо багато питань, що супроводжують бізнес та вимагають реагування, тим самим, відволікаючи Вас від реалізації стратегічних планів підприємства. Ми беремо на себе повний аналіз та вирішення таких поточних питань, як – роботу бухгалтера в окремих питаннях (наприклад нарахування заробітної плати, виплати відпускних, лікарняних тощо), ІТ забезпечення, юридичну допомогу членам сім’ї тощо.

Актуальність даного спектру консалтингових послуг та аутсорсингу постійно росте. Інтерес до українського ринку і брак об'єктивної, достовірної та оперативної інформації стимулює необхідність розвитку саме цих вузькоспеціалізованих консалтингових послуг.

Слід відмітити, що використання банківського та страхового консалтингу позитивно впливає на фінансові показники кожного клієнта, знижуючи витрати підприємства до 50%, а використання аутсорсингу дозволяє користуватись такими перевагами:
- передача окремих бізнес-процесів, що є не основними для компанії в управління;
- гарантоване якісне виконання завдань вузькоспеціалізованими спеціалістами по окремих бізнес- процесах;
- економія часу та матеріальних ресурсів компанії на процеси, що не є основними і відволікають від втілення стратегічних планів;
- відсутність трудових відносин з найманими профільними працівниками та пов’язаних з ними ризиків.

Ставши нашим клієнтом, Ви отримаєте:
1. Оперативність виконання замовлень.
2. Зручний для Вас спосіб контакту (особистий - виїзд до клієнта, телефонний, е-mail, факс).
3. Гнучка система оплати наших послуг.
4. Систематичне інформування та аналітичні довідки стосовно змін у законодавстві.

http://enomi.com.ua

 

     

 
ПОШУК ПО ДАТІ