IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЯкість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».ОЛЕКСАНДР КУЗИК, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР « ELECTROLUX»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

Олександр Грабовський, засновник бренду «Star face family»:

«Розвиток  галузі моди і фешн-індустрії області це напрямок нашої роботи».

ОЛЕКСАНДР КУЗИК, генеральний директор « Electrolux»:

«Власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти».

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні. 35% івано-франківської техніки йде в Польщу, Чехію і Угорщину, та близько 5% – у Францію, Італію і країни Скандинавії. Про якість та досягнення Івано-Франківського заводу «Electrolux» розповідає генеральний директор Олександр Кузик.

У горах, як удома. Нерухомість у Карпатах. Тенденції будівельного ринку.

Все більше українців замість життя в мегаполісі надають перевагу спокійним та затишним містечкам. Серед тих, хто пропонує сучасне комфортне житло в курортному куточку і девелоперська компанія «ПОЛЯРИС». Їхній житловий комплекс під назвою «Крайобраз» розташований у карпатському містечку Яремче.  Про тенденції в нерухомості, попит на будівельному ринку, привабливість та переваги житла в кліматичному курорті Прикарпаття розповіла СEO компанії Оксана Ціхоцька.Керівник консалтингової компанії

Керівник консалтингової компанії

"Еномі Консалтінг" успішно працює на ринку з 2006 року. За цей час нам вдалось сформувати команду професіоналів та досягнути високої якості послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Мета нашої компанії - консалтингова підтримка та аутсорсинг бізнес-процесів українських та іноземних компаній, які провадять бізнес на території України, а також надання вичерпних експертних порад фізичним та юридичним особам у фінансовій сфері для збереження та примноження їх коштів.

Наші спеціалісти - це дипломовані спеціалісти високої кваліфікації з суттєвим досвідом роботи, які володіють широкими знаннями в банківській, страховій та юридичній сферах, що дає змогу вирішити Ваші будь-які проблеми.

Наша компанія практикує комплексний підхід до обслуговування клієнтів, що супроводжується наданням консультацій наступними спеціалістами - юристами, аудиторами, спеціалістами банківської та страхової сфер. При цьому завжди застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти мають досвід у реєстрації представництв іноземних компаній на території України, приймали участь у реєстрації дочірніх підприємств іноземних компаній.

На сьогоднішній день серед наших клієнтів найбільшим попитом користуються послуги:
- юридичний консалтинг та аутсорсинг, який відповідає на питання як розпочати бізнес в Україні, як забезпечити ефективне функціонування на початку діяльності. Сюди включаються такі важливі питання як інвестиції, податки, корпоративні відносини, внутрішні юридично-господарські питання бізнесу, зовнішні публічно-правові та цивільно-правові відносини.
- банківський консалтинг та супровід – це унікальна послуга на ринку України, яка відносить співпрацю з банківськими установами на новий рівень, створює нову культуру спілкування при встановлені взаємовигідних відносин з банками.
Використання банківського консалтингу юридичними та фізичними особами дає можливість:
- запобігти фінансовим втратам;
- суттєво заощадити час при спілкуванні з банками;
- отримати фахову консультацію по усіх банківських продуктах;
- оперативно вирішувати конфліктні ситуації.
Окрім того дана послуга допоможе Вам заощадити на банківському обслуговуванні та створити систему одержання додаткового доходу від обігових коштів.
.
- страховий консалтинг та аутсорсинг - дає змогу отримати впевненість у страхових виплатах та придбати унікальні страхові продукти для Вашого бізнесу.

Також ми якісно вирішуємо багато питань, що супроводжують бізнес та вимагають реагування, тим самим, відволікаючи Вас від реалізації стратегічних планів підприємства. Ми беремо на себе повний аналіз та вирішення таких поточних питань, як – роботу бухгалтера в окремих питаннях (наприклад нарахування заробітної плати, виплати відпускних, лікарняних тощо), ІТ забезпечення, юридичну допомогу членам сім’ї тощо.

Актуальність даного спектру консалтингових послуг та аутсорсингу постійно росте. Інтерес до українського ринку і брак об'єктивної, достовірної та оперативної інформації стимулює необхідність розвитку саме цих вузькоспеціалізованих консалтингових послуг.

Слід відмітити, що використання банківського та страхового консалтингу позитивно впливає на фінансові показники кожного клієнта, знижуючи витрати підприємства до 50%, а використання аутсорсингу дозволяє користуватись такими перевагами:
- передача окремих бізнес-процесів, що є не основними для компанії в управління;
- гарантоване якісне виконання завдань вузькоспеціалізованими спеціалістами по окремих бізнес- процесах;
- економія часу та матеріальних ресурсів компанії на процеси, що не є основними і відволікають від втілення стратегічних планів;
- відсутність трудових відносин з найманими профільними працівниками та пов’язаних з ними ризиків.

Ставши нашим клієнтом, Ви отримаєте:
1. Оперативність виконання замовлень.
2. Зручний для Вас спосіб контакту (особистий - виїзд до клієнта, телефонний, е-mail, факс).
3. Гнучка система оплати наших послуг.
4. Систематичне інформування та аналітичні довідки стосовно змін у законодавстві.

http://enomi.com.ua

 

     

 


ПОШУК ПО ДАТІ