IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.Керівник консалтингової компанії

Керівник консалтингової компанії

"Еномі Консалтінг" успішно працює на ринку з 2006 року. За цей час нам вдалось сформувати команду професіоналів та досягнути високої якості послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Мета нашої компанії - консалтингова підтримка та аутсорсинг бізнес-процесів українських та іноземних компаній, які провадять бізнес на території України, а також надання вичерпних експертних порад фізичним та юридичним особам у фінансовій сфері для збереження та примноження їх коштів.

Наші спеціалісти - це дипломовані спеціалісти високої кваліфікації з суттєвим досвідом роботи, які володіють широкими знаннями в банківській, страховій та юридичній сферах, що дає змогу вирішити Ваші будь-які проблеми.

Наша компанія практикує комплексний підхід до обслуговування клієнтів, що супроводжується наданням консультацій наступними спеціалістами - юристами, аудиторами, спеціалістами банківської та страхової сфер. При цьому завжди застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти мають досвід у реєстрації представництв іноземних компаній на території України, приймали участь у реєстрації дочірніх підприємств іноземних компаній.

На сьогоднішній день серед наших клієнтів найбільшим попитом користуються послуги:
- юридичний консалтинг та аутсорсинг, який відповідає на питання як розпочати бізнес в Україні, як забезпечити ефективне функціонування на початку діяльності. Сюди включаються такі важливі питання як інвестиції, податки, корпоративні відносини, внутрішні юридично-господарські питання бізнесу, зовнішні публічно-правові та цивільно-правові відносини.
- банківський консалтинг та супровід – це унікальна послуга на ринку України, яка відносить співпрацю з банківськими установами на новий рівень, створює нову культуру спілкування при встановлені взаємовигідних відносин з банками.
Використання банківського консалтингу юридичними та фізичними особами дає можливість:
- запобігти фінансовим втратам;
- суттєво заощадити час при спілкуванні з банками;
- отримати фахову консультацію по усіх банківських продуктах;
- оперативно вирішувати конфліктні ситуації.
Окрім того дана послуга допоможе Вам заощадити на банківському обслуговуванні та створити систему одержання додаткового доходу від обігових коштів.
.
- страховий консалтинг та аутсорсинг - дає змогу отримати впевненість у страхових виплатах та придбати унікальні страхові продукти для Вашого бізнесу.

Також ми якісно вирішуємо багато питань, що супроводжують бізнес та вимагають реагування, тим самим, відволікаючи Вас від реалізації стратегічних планів підприємства. Ми беремо на себе повний аналіз та вирішення таких поточних питань, як – роботу бухгалтера в окремих питаннях (наприклад нарахування заробітної плати, виплати відпускних, лікарняних тощо), ІТ забезпечення, юридичну допомогу членам сім’ї тощо.

Актуальність даного спектру консалтингових послуг та аутсорсингу постійно росте. Інтерес до українського ринку і брак об'єктивної, достовірної та оперативної інформації стимулює необхідність розвитку саме цих вузькоспеціалізованих консалтингових послуг.

Слід відмітити, що використання банківського та страхового консалтингу позитивно впливає на фінансові показники кожного клієнта, знижуючи витрати підприємства до 50%, а використання аутсорсингу дозволяє користуватись такими перевагами:
- передача окремих бізнес-процесів, що є не основними для компанії в управління;
- гарантоване якісне виконання завдань вузькоспеціалізованими спеціалістами по окремих бізнес- процесах;
- економія часу та матеріальних ресурсів компанії на процеси, що не є основними і відволікають від втілення стратегічних планів;
- відсутність трудових відносин з найманими профільними працівниками та пов’язаних з ними ризиків.

Ставши нашим клієнтом, Ви отримаєте:
1. Оперативність виконання замовлень.
2. Зручний для Вас спосіб контакту (особистий - виїзд до клієнта, телефонний, е-mail, факс).
3. Гнучка система оплати наших послуг.
4. Систематичне інформування та аналітичні довідки стосовно змін у законодавстві.

http://enomi.com.ua

 

     

 


ПОШУК ПО ДАТІ